سرویس kerio چیست ؟

page header
دسترسی سریع

سرویس kerio چیست ؟

برای خرید سرویس kerio به صفحه اصلی سایت کراجعه نمایید

برای آموزش اتصالات به صفحه آموزش ها مراجعه نمایید

1-سرویس Kerio چیست؟


یک SSL VPN است. در این سرویس کاربر از ابتدای اتصال مجهز به رمزنگاری اطلاعات می شود و هیچ یک از ارگان های دولتی قادر به شناسایی و یا بازخوانی اطلاعات ارسالی یا دریافتی شما نیستند.

—————————-

تنها موردی که کاربر نیاز دارد این است که Connection این سرویس را دریافت و نصب کند و سپس بعد از وارد کردن آدرس سرور، User و Password در محل مشخص گزینه Connect را کلیک کند. بعد از 5 ثانیه به سرور وصل می شوید و از اینترنت آزاد و البته پرسرعت لذت خواهید برد.

این سرویس هیچ ایراد یا نقصی ندارد.

—————————-

2- سرویس Kerio چیست؟

هنگامیکه لازم است بین دو شبکه و یا سرویس دهنده و ایستگاههای کاری، شبکه خصوصی مجازی برقرار گردد، Kerio Control اجازه میدهد با استفاده از پرتکلهای IPSec NAT و PPTP V P N این ارتباط ایمن به سادگی برقرار گردد.

—————————-

دیوار آتش :

اصلی ترین وظیفه یک دیواره آتش مستقر در محیط، نظارت بر ترافیک ورودی و خروجی شبکه بر مبنای سیاست امنیتی سازمان است. Kerio Control قادر است برای نظارت بر ترافیک اینترنت قواعد قابل درک و ساده ای را مبتنی بر رویه های امنیتی شبکه پیشنهاد دهد. دستیار نصب خودکار فراهم شده در نرم افزار میتواند خیلی به سرعت این کار را به انجام برساند.

—————————-

سیستم ضد نفوذ (IPS) :

سیستم ضد نفوذ Kerio Control می تواند بطور غیر محسوس تمامی ترافیک ورودی و خروجی شبکه را تحت نظارت قرار دهد و در کنار دیواره آتش سرویس دهنده های داخل شبکه را از هرگونه نفوذ و ارتباط غیر مجاز در امان دارد.

—————————-

محافظت در مقابل ویروسها :

داشتن ضدویروس در محیط شبکه، خطر انتشار سریع ویروس را کاهش میدهد. Kerio Control به طور اختیاری یک پویشگر قوی، مختص ویروس را برا ی ترافیک ورودی و خروجی HTTP ,FTP ,SMTP ,POP3 فراهم نموده است.

kerio

توجه برای خرید کریوبرای ویندوز به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

گذرآزاد بزرگترین سایت فروش vpn آماده است به شما کاربر عزیز بهترین خدمات را ارائه کند . کیفیت بالا – قیمت مناسب و سرورهای پرسرعت و بدون قطعی همگی باعث شده تا کاربران زیادی از ما سرویس تهیه کنند – منتظر شما هستیم .

—————————————

میزبانی از شما افتخار ماست

برای خرید وی پی ان و فیلترشکن به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید

خرید وی پی ان

خرید فیلترشکن

خرید vpn