سرویس openvpn چیست ؟

page header
دسترسی سریع

سرویس openvpn چیست ؟

برای خرید و یا آموزش openvpn و اتصال در سیستم عامل های مختلف به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اوپن وی پی ان (به انگلیسی: OpenVPN)نرم‌افزاری متن باز برای پیاده سازی تکنیک‌های شبکه خصوصی مجازی برای ایجاد ارتباطات امن نقطه به نقطه و یا سایت به سایت است.

یکی از مهم ترین مزایای اوپن وی پی ان openvpn آن است که با جمع متنوعی از سیستم عامل ها مانند مک، لینوکس، BSDs و … سازگار می باشد. همانند SSTP این اتصال از L2TP نرخ رمزگذاری بالاتری بر روی اطلاعات دارد به علاوه اینکه این اتصال به ویژگی های اضافه تری مانند انتقال از دریچه ی Ethernet و … همراه شده است.

سرویس OpenVPN همان‌طور که از اسمش مشخص است از تکنولوژی‌های اپن سورس استفاده می‌کند و در اکثر سیستم‌عامل‌ها و موبایل‌ها می‌توان به راحتی از آن استفاده کرد. پروتکل OpenVPN به یک استاندارد محبوب و مورد علاقه تبدیل‌شده است و تاکنون نگرانی یا مشکل جدی درزمینهٔ تشخیص این ارتباط حتی از طرف NSA هم دیده نشده است.

پروتکل اوپن وی پی ان تنظیمات قابل‌تغییر فراوانی دارد و اگر از رمزنگاری به اسم AES به‌جای رمزنگاری ضعیف‌تر یعنی Blowfish استفاده کند ایمن‌تر و بهتر خواهد بود.

Openvpn در لیست سرویس‌های اکثر ارائه دهندگان وجود دارد و به دلیل منبع باز بودن آن، هر کدام از ارائه دهندگان تغییراتی در این سرویس اعمال کرده و به کاربر ارائه می دهند.

سرویس اوپن وی پی ان خود شامل دو پروتکل TCP بو UDP بوده که پروتکل UDP ترکیبی خوبی از سرعت و امنیت و پروتکل TCP از امنیت بالا و سرعت پایین‌تری برخوردار است.

انتخاب بین پروتکل های UDP و TCP به عهده خود شماست و شما باید یکی از این دو را انتخاب کنید.

کاربر گرامی برای خریدopenvpn یا سرویس های دیگه به صفحه اصلی مراجعه کنید


خرید openvpn

خرید وی پی ان

خرید vpn